Apartamento 2/4 Todo Mobiliado
Το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado Πάλμας απέχει περίπου 4 χλμ. από το Πάρκο Cesamar.
ΠαραΛία Arnos απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Basa είναι σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια. Το Ανάκτορο Araguaia απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα. Επιπλέον, θα βρείτε σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Εμπορικό ΚέΝτρο Palmas1,5 χλμ.
- το Ανάκτορο Araguaia1,3 χλμ.
- η Πλατεία Praca dos Girassois1,3 χλμ.
- Centro Geodesico do Brasil1,3 χλμ.
- Universidade Federal do Tocantins1,7 χλμ.
- Park of Indigenous People1,9 χλμ.
- η Παραλία Praia da Graciosa2 χλμ.
- Relogio do Sol1,5 χλμ.
- Brasao do Estado do Tocantins1,4 χλμ.
- Feira Coberta 307 Norte1,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Brigadeiro Lysias Rodrigues22 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado αποτελεί 36$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado;
Οι επισκέπτες του το Apartamento 2/4 Todo Mobiliado μπορούν να φέρουν κατοικίδια.